Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Stojaki flagowe wykonane z połyskującego aluminium

Trzyramienny stojak do flag dobrze sprawdza się w instytucjach państwowych, gdzie często pojawia się flaga Polski, Unii Europejskiej i konkretnej jednostki administracyjnej. Najwyższej jakości podstawa wraz z masztami jest w pełni metalizowana, dzięki czemu przyciąga uwagę. Maszty na flagi standardowo mają 220 lub 250 cm.

Słupowy uchwyt na flagi 2-ramienny

Uchwyt na słup to świetna możliwość umieszczenia flagi w widocznym miejscu bez konieczności zakupu nowego masztu. W tej wersji istnieje możliwość umieszczenia dwóch masztów z flagami. Łatwość montażu i solidność materiału zapewniają wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.

Bezprzewodowy głośnik Hoox Magic Cup

Głośniczek bezprzewodowy, który swoim wyglądem wtapia się w otoczenie? Właśnie taki jest Hoox Magic Cup. Przypominający subtelną filiżankę głośnik bezprzewodowy jest niemal niezauważalny podczas codziennej pracy. Występuje w dwóch kolorach: białym i czarnym. Jakość brzmienia może naprawdę zaskoczyć, a jego uniwersalny design pozwala na korzystanie z niego zarówno na spotkaniach towarzyskich jak i w oficjalnych biurach.

Maszty na flagi zwieńczone grotem, metalizowane w kolorze złotym i srebrnym

Długie aluminiowe maszty na flagi zakończone grotem są ekskluzywnym odpowiednikiem standardowej wersji. Metalizowane wykończenie naprawdę dobrze się prezentuje. Dla ułatwienia transportu maszty składają się z dwóch elementów, a ich łączna długość to 220 lub 250 cm, zależnie od potrzeb. W komplecie dostarczamy uchwyty ozdobne tego samego koloru.

Pendrive z grawerem Twister

Pendrive'y z logo Funduszy Europejskich to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Unia Europejska oczekuje znakowania gadżetów reklamowych przy projektach, które dofinansowuje. Pendrive Twister to najbardziej znany kształt tego typu urządzeń. Jego niewielkie rozmiary i praktyczne zabezpieczenie są dobrze odbierane przez klientów. Jednocześnie precyzyjny grawer laserowy daje możliwości zamieszczenia niemal każdego szczegółu na niewielkiej blaszce.

Pendrive wykonany z ekologicznych materiałów z recyklingu

Bardzo zgrabny pendrive z grawerem przypominający klocek do zabawy. Wykonany został z materiałów pochodzących z recyklingu. Jest to świetna możliwość dla klientów chcących wypromować swoją firmę, która stawia na ekologię. Pendrive jest idealnym pomysłem na reklamę instytucji wspierających fundusze europejskie mające na celu zapobieganiu zanieczyszczeń środowiska.

Medal sportowy okrągły z drobnymi szczegółami

To już siódma edycja biegu La Mezza di Asti. Dostarczyliśmy z tej okazji 500 sztuk medali. Zastosowaliśmy standardową grubość 3 mm i średnicę 50 mm. Pomimo niewielkiej powierzchni medali możemy zauważyć bardzo precyzyjne oddanie szczegółów. Najmniejsze elementy w warstwie wypukłej są cieńsze niż 1 mm. Taka precyzja daje spore możliwości w projektowaniu medali z dużą ilością detali.

Malowany prostokątny uchwyt do flagi 2-ramienny

Tradycyjny uchwyt nierdzewny o kształcie prostokąta. Klasyczny design łatwo dopasowuje się do każdego otoczenia. Solidne uchwyty, przymocowane do ściany stanowią bezpieczną i pewną reklamę. Umieszczane w nich maszty dodatkowo dokręcane są śrubami.

Prostokątny uchwyt do flagi 2-ramienny

Prostokątne uchwyty na flagi są jednymi z najbardziej popularnych nośników reklamy. Bardzo proste w montażu i praktyczne w użytkowaniu. Dwa ramiona umożliwiają eksponowanie dwóch różnych flag jednocześnie. Wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają wieloletnie użytkowanie bez żadnych problemów.

Okrągły uchwyt do flagi 1-ramienny

Okrągłe uchwyty na flagi w domyśle mają być tylko tłem dla eksponowanego masztu z flagą. Ich niewielki rozmiar, a jednocześnie solidna stal nierdzewna zapewniają bezproblemową eksploatację przez wiele lat. W tej wersji zastosowaliśmy jedno ramię, w którym flaga rozpostarta jest prostopadle do ściany.

Dużej pojemności pendrive o niewielkich rozmiarach

Dożyliśmy czasów kiedy dane z setek płyt DVD można zawrzeć na płytce wielkości paznokcia. Dzięki temu najmniejszy pendrive może być naprawdę znikomych rozmiarów. Pendrive Mini, który dostarczyliśmy w ilości 100 sztuk naszemu klientowi, zmieścił się w kartonie mniejszym niż kartka A4. Precyzyjny grawer nawet na tak niewielkiej powierzchni umożliwia dostarczenie pendrive z logo.

Odznaka 3D wykonana metodą odlewu

Realizacja dla jednej z Ochotniczych Straży Pożarnych, to temat, który regularnie powielamy. Na zdjęciu bardzo dobrze widać, dlaczego warto zamówić odznaki 3D. Najbardziej podniesiona warstwa z napisem, jej tło, strażak, budynek w tle oraz okna w nim, to o wiele więcej niż trzy poziomy. Projektowanie odznaki odbywa się w ścisłej współpracy z klientem, dzięki czemu może on sam zdecydować o kolejności warstw.

Malowany okrągły uchwyt do flagi 1-ramienny

Uchwyt do ściany o kształcie koła z ramieniem dla jednego masztu. Wykonany został ze stali nierdzewnej i pokryty na żądany przez klienta kolor. Całość jest nierdzewna i odporna na warunki atmosferyczne. Jest to bardzo dobra alternatywa dla wysokich masztów flagowych.

Flaga reklamowa 500x150 cm Restauracja Jeziorna

Latem 2020 roku nasz klient prowadzący restaurację zlecił nam wypromowanie swojego obiektu. Flaga reklamowa z logo dobrze przyciąga uwagę potencjalnych klientów będących w pobliżu. Nadruk jest wyraźnie widoczny z obu stron, a zastosowane czarne opaski dobrze korespondują z kolorem flagi.

Kabel USB ośmiornica z logo Berlinki 3w1 USB Typu C, iPhone, Micro USB

Ekskluzywny kabel USB z logo klienta. Od 2019 roku dostarczyliśmy już jednemu z najpopularniejszych dostawców parówek 9 000 sztuk tego produktu. Kabel jest niewielkich rozmiarów i posiada trzy wyjścia ładowania: Micro USB, iPhone i USB typu C. W chwili podłączenia do źródła zasilania logo podświetla się na niebieski kolor. Głęboka czerń otaczająca logo Berlinki, zapewnia odpowiedni kontrast i nadaje mu dopracowaną czytelność. To naprawdę precyzyjnie wykonany produkt. W porównaniu z innymi gadżetami reklamowymi kabelki są naprawdę tanie, a jednocześnie świetnie wyglądają i są bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu.

Pinsy do marynarki wypełnione kolorową emalią

Kolorowe pinsy wykonywane są z najwyższą starannością, ponieważ ich rozmiar jest niewielki, a ilość szczegółów do umieszczenia zazwyczaj duża. Dzięki precyzyjnym matrycom jesteśmy w stanie oddzielić od siebie kolejne kolory. Metalowe pinsy wyposażone zostały w zapięcie typu motylek, dzięki czemu w łatwy sposób można je przyczepić w docelowym miejscu.

Flaga na maszt z indywidualnym nadrukiem

Naszego stałego klienta ze Słowacji zaopatrzyliśmy we flagi ze swoim logo. Używany przez nas poliester bardzo dokładnie przebija nadruk na drugą stronę, dzięki czemu nie ma potrzeby druku dwustronnego przy standardowych zleceniach. Dodatkowym atutem takich flag jest ich lekkość. Znakomicie odprowadzają również wodę oraz są przewiewne, co sprawia, że świetnie radzą sobie z obciążeniami spowodowanymi wiatrem.

Odznaka ze wstążką wręczana w eleganckim etui

Odznaki wykonywane przez nas dla tego klienta dobrze podkreślają możliwości umieszczenia na niewielkiej powierzchni wielu drobnych szczegółów. Każdy paseczek jest o wielkości mniejszej niż jeden milimetr, a pomimo tego wyraźnie widać każdy z nich, dzięki oddzieleniu czerwoną emalią. Na odwrocie odznaki wykonujemy grawer z numeracją, dzięki czemu każda obdarowana osoba otrzymuje unikalny egzemplarz. Regularnie co kilka lat dostarczamy kolejne setki sztuk. Etui do odznaki wypełnione jest gąbką, do której można przypiąć wstążkę lub skorzystać z dodatkowego języczka na górze, który może przytrzymywać całość w jednym miejscu.

Flagi zawieszone na aluminiowych masztach z windtrackerem

Flagi z poliestru zadrukowane z jednej strony. Zawieszone na masztach aluminiowych z ramieniem windtrackera. Dzięki temu flagi zawsze są rozpostarte i w pełni eksponowane. W przypadku silnych wiatrów zaleca się opuszczenie flag, aby uniknąć uszkodzenia elementów masztów.

Medale na zamówienie wykonane metodą tłoczenia, pokryte złotem i srebrem

Mamy sentyment do wspierania naszych lokalnych przedsiębiorstw. Z wielką przyjemnością obsłużyliśmy pobliski Kombinat Koksochemiczny z okazji 100-lecia istnienia. Medale tłoczone o średnicy 70 mm pokryte zostały srebrem i złotem, nadając im wyjątkowego charakteru. Docelowi odbiorcy otrzymywali medale w etui, które dopełniały podniosłość uroczystości.

Standardowa podstawa do masztu wewnętrznego złota

Ekonomiczna wersja podstawy. Umieszczany w niej maszt flagowy dobrze prezentuje zawieszoną flagę. Podstawa standardowo jest dostępna w kolorze złotym i srebrnym. Kompletny stojak na flagi łączy w sobie elegancję i prostotę.

Kabel USB do ładowarki 3w1 USB typu C, iPhone, Micro USB

Coraz bardziej popularny rozgałęźnik w branży reklamowej. Dostarczyliśmy tysiące sztuk tego modelu kilku agencjom reklamowym. Na zdjęciu prezentujemy naszą wersję. Zwijany kabel USB posiada prosty mechanizm, który jest niezawodny podczas użytkowania. Przydatny gadżet, który posiada najpopularniejsze obecnie wyjścia: Micro USB, USB typu C i iPhone. Oczywiście istnieje możliwość spersonalizowania wyjść wg własnych potrzeb. Niewielki rozmiar i waga sprawia, że produkt jest bardzo podręczny. Kabel USB z własnym logo dobrze reklamuje firmę. Istnieje możliwość zastosowania naklejki płaskiej lub wypukłej dającej efekt 3D. Dwustronna obudowa umożliwia zamieszczenie dwóch różnych grafik na każdej ze stron.

Monety dwustronne 3D na zamówienie

Senat ustanowił 2023 rokiem Mikołaja Kopernika. Z tej okazji wykonaliśmy dla jednego z Urzędów Marszałkowskich 1000 monet 3D o średnicy 38 mm. Projekt został w pełni przygotowany przez klienta. Naszym zadaniem było dopasowanie kolorystyki i utworzenie kilku warstw produktu. Każda z monet zapakowana została w dopasowane, przeźroczyste kapsle, dzięki czemu finalny odbiorca będzie pierwszym, który je dotknie.

Skośny uchwyt do flagi lewy

Wykonane ze stali nierdzewnej uchwyty na ścianę w wersji skośnej najczęściej stosowane są w narożnikach budynków. Kąt 45 stopni zapewnia dobrą ekspozycję flagi, a specjalne otwory umożliwiają solidne mocowanie do fasady.

Maszty z włókna szklanego wysokie na 20 metrów

Dla tak wysokich masztów, szczególnie tych znajdujących się w wysokich pasmach górskich, niezbędne jest zapewnienie właściwego bezpieczeństwa. Na wysokości 20 metrów na maszt flagowy oddziałują bardzo duże siły. Dlatego w takim wypadku zdecydowanie odradzamy stosowanie sztywnych ramion, aby opór powietrza był jak najmniejszy. W przypadku silnych wiatrów konieczne jest opuszczanie lub całkowite zdejmowanie flagi. Dużym ułatwieniem są stosowane przez nas wciągarki do masztów, które pomagają w wygodny sposób regulować wysokością flagi.

Metalowe uchwyty ozdobne do masztów

Ekskluzywne uchwyty ozdobne do masztów są niezbędne w skompletowaniu stojaka na flagi. Rekomendujemy dwa uchwyty na każdy maszt flagowy, ale w niektórych przypadkach warto zastosować trzy. Posiadamy uchwyty do masztów o różnych średnicach. Kolorystyka uchwytów jest w pełni adekwatna do kolorów masztów. Dla masztów drewnianych przygotowaliśmy specjalne mosiężne uchwyty.

Medale pamiątkowe w kolorze srebrnym z kolorową emalią

Z okazji 30 rocznicy Solidarności przygotowaliśmy dla naszego klienta medale tłoczone o średnicy 70 mm. Wewnętrzna treść jest w pełni spersonalizowana i pokazuje, jak drobne szczegóły mogą pojawić się na medalu. Drobniutka siatka, a na niej personalizowany tekst nadają medalom wysoką jakość oraz czytelność. W górnej części zastosowano również czerwoną emalię, która podkreśla okazję wydania medali.

Okrągły uchwyt do flagi 2-ramienny

Solidne uchwyty flagowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych masztów. Instytucje państwowe, bądź firmy mogą w łatwy i bezpieczny sposób wyeksponować flagę bez inwestowania dużych pieniędzy. Montaż do fasady jest bardzo prosty, a efekt równie widoczny.

Kompozytowy maszt na flagę zamykany na zamek

W Gminie Sieciechowice posadowiony został maszt z włókna szklanego w wersji Standard. Ta wersja masztu cechuje się linką umieszczoną na zewnątrz oraz luźno powiewającą flagą na wietrze. U szczytu masztu, na wysokości 6 m, umieszczona została ozdobna kula w kolorze srebrnym. Maszt ma gładką strukturę, dzięki czemu jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, dodatkowo przyciągając wzrok swoją nieskazitelną bielą.

Maszt segmentowy aluminiowy z flagą 6 m

Jedna z naszych realizacji miała miejsce w Gminie Kamienica. W szczególnym dla tej okolicy miejscu znajduje się maszt o wysokości 6 m. Umieszczony wewnątrz masztu zamek, uniemożliwia osobom niepowołanym opuszczenie flagi. Maszt został postawiony samodzielnie przez Klienta, dzięki łatwemu w obsłudze zawiasowi montażowemu. Odpowiednio wielka flaga nadaje właściwego charakteru temu wyjątkowemu miejscu.