O nas

 

Historia naszej firmy rozpoczęła się wraz z nadejściem XXI wieku. Marka Drivix została założona w 2001 roku w Niemczech. Od początku głównym jej celem było zaopatrywanie klientów w nowoczesne gadżety z nadrukiem.

 

Jesteśmy młodym zespołem, który naprawdę lubi swoją pracę. Bardzo szybko da się wyczuć pasję, z jaką podchodzimy do zleceń, a to pozytywnie zaraża naszych klientów. Pomagamy w całym procesie realizacji, od samego pomysłu, do ostatniego etapu doręczenia zamówienia do rąk.

 

Przez lata koncentrowaliśmy się przede wszystkim na zyskującej popularność elektronice. Odwiedziliśmy topowych producentów i założyliśmy własne marki. Z każdym tygodniem zwiększało się zapotrzebowanie na gadżety reklamowe z własnym nadrukiem. Dlatego w naszym asortymencie pojawiły się takie produkty jak powerbanki, głośniki bezprzewodowe, ładowarki itp. W 2014 roku zdecydowaliśmy się na poszerzenie swojej oferty o lokalne produkty. Rozpoczęliśmy własną produkcję bazując na polskich komponentach. Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo szeroki asortyment, który da się spersonalizować. Zachęcamy do zobaczenia niektórych z naszych realizacji.

 

Wieloletnia współpraca z najbardziej wymagającymi klientami pomaga nam w stawianiu sobie nowych celów. Pomagamy firmom na terenie Polski i Europy, dzięki temu jesteśmy w stanie wesprzeć Cię zdobytym doświadczeniem. Wystarczy, że sprecyzujesz nam swoje oczekiwania. Odezwij się do nas, a my załatwimy dla Ciebie wszystko!